Trendsohbet.com ailesinin Adminlerinden FerDa röportajımız sizlerle..

Merhabalar,
Bugün sizlerle Trendsohbet.com ailesi adminlerinden aynı zamanda Radyotrendfm.com radyo sopumuz, benimde çok sevdiğim kıymetli arkadaşım FerDa ile röportajımı sizlere sunmak isterim.

🌺 Ece 🌺
Kendini bize biraz tanıtırmısın?

💐 FerDa 💐
Ben ferda...Antalyada yaşıyorum,gezmek ve eğlenmek en çok sevdiğim şeyler.

🌺 Ece🌺
Irc dünyası ne zaman tanıştın ve Trendsohbet.com de ne zamandır varsın?

💐 FerDa 💐
Irc ile 3 sene oldu tanışalı sanırım. Trendsohbet.com da 2 senedir varım.

🌺 Ece 🌺
Hayatta en çok kıymet verdiğin insan yada insanlar kimler?

💐 FerDa 💐
Kendime ve aileme kıymet veririm gerisi cokta ilgilendirmiyor beni açıkcası..

🌺 ECE 🌺
Yayıncı olmaya neden ve ne zaman karar verdin?

💐 FerDa 💐
Yayıncı olmayı aslında hiç istemedim. Sadece bir kaç arkadaşa söz verdim ,1 günlük yayın yaparım dedim, sonrasında beni yayıncı yaptılar.Hala istemiyorum ama yayıncılık:)

🌺 Ece 🌺
Radyotrendfm.com de en çok sevdiğin 3 şey nedir?

💐 FerDa 💐
Sen 3 şey diye sordun fakat ben tek birsey söylemek istiyorum, burda kaliteli insanların olması..

🌺 Ece 🌺
İdolün olan yayıncı var mı? Varsa kim?

💐 FerDa 💐
İdolum yok,ben idol edinmek biraz egolu bir cevap oldu aslında egoist değilim ama idol almayı sevmiyorum :d

🌺 Ece 🌺
Sence Trendsohbet.com diğer sitelerden ayıran özellik nedir?

💐 FerDa 💐
Güzel bir soru olmuş. Burada herkesin birbirine olan bağlılığı diyebilirim.

🌺 Ece🌺
Hayatta her şeyi deneyerek mi öğrenirsin,yoksa hayatta karşı çekingen bir tavrın mı var?

💐 FerDa 💐
Yerine göre değişir aslında ama ,genelde yaşayarak öğrenirim.

🌺 Ece 🌺
Bana soru sormak istesen bu ne olurdu ? :))

💐 FerDa 💐
Sana yapılan haksızlıklara karşı tepkin ne olurdu? (CEVAP; Sonuna kadar direnip haklılığımı ispatlarım olmadı, bayıltana kadar konuşurum..:)) )

🌺 Ece 🌺
Hayata dair bir sloganın var mı? Varsa nedir?

💐 FerDa 💐
Yine güzel bir soru olmuş. Hz.Ali (r.a) bir sözü var hep onu kendime slogan olarak kullanırım ve bunu hayata karşı da savunurum." Haksızlık karşısında eğilmeyiniz. Zira hakkınızla beraber, şerefinizi de kaybedersiniz. "diyor çok severim bu sözü ve elimden geldiğince kendi hakkımla birlikte başkalarını da haklarını savunmaya çalışırım.

🌺 Ece 🌺
Kendin de neyi değiştirmek isterdin?

💐 FerDa 💐
Kendimde değiştirmek istediğim birsey yok, değiştirirsen ben ben olamazdım:d

🌺 Ece 🌺
101TrendOkey.Com enson kiminle oyun oynadın skor ne oldu ? :))

💐 FerDa 💐
101TrendOkey.Com 'da okeyi en son Mehmet ile oynadim 1-1 berabere bitti :)

🌺 Ece 🌺
İleriye dönük planlar mı yaparsın, Yoksa anı mı yaşarsın?

💐FerDa 💐
İleriye dönük planlarım var geleceğiyle alakalı, ama anı yaşayan bir karakterim. :)

🌺 Ece 🌺
Son olarak soruları nasıl buldun? Eklemek istediğin soru ne olurdu?

💐FERDA💐
Sorular çok güzeldi,özenle seçilmiş,emegine kalemine sağlık.
Eklemek istediğim soru da, "Fikir ayrılığına düştüğünde savunduğun şey doğru ise ama hala yanlış olduğunu düşünüp sana karşı birileri savunuluyorsa ne yaparsın?"
CEVAP; Böyle bir durumda savunulan şeyin haksız olduğunu belgeler sunarım,hala aksi düşünülüyorsa zamana bırakırım,zaman herkese doğruyu gösterir.."Çünkü ben bu dünya da herkesin yaşattığını yaşayacağını düşünüyorum." :))

Ece'cim bu eğlenceli sohbet için sana çok teşekkür ederim.

Canım FerDa'cım bende çok teşekkür ederim,yoğunluğunda bana ve Trendsohbet.com ailesine zaman ayırdığın için, ve bizlere seni daha yakından tanıma şansı verdiğin için..Şahsen şunu söylemek isterim, "Dostluğun varlığın çok kıymetli,iyi ki varsın ve hiç eksik olma.. ❤

Radyo Sitemiz:

TrendSensin.com.tr

Web Adreslerimiz;
» TrendSohbet.Com

» RadyoTrendFm.Com

» HazanSohbet.Com

» MynetSohbeti.Com

» Sohbet-Mynet.Com

» 101TrendOkey.Com

Mobil Sohbet, Mobil Chat

Trend Chat, Trend Sohbet, TrendFm, Radyo Trend, Mynet Sohbet, Mynet Chat, Geveze Sohbet, Geveze Chat

Mobil uygulama Linkimiz:

Radyonun en TREND hali RADYOTRENDFM.COM

Sevgilerimizle,

canim emeklerine sağlık çok güzel bir röportajda benim için.
seninde dostluğun varlığın herseyden çok kıymetli iyikia varsın iyiki kesismis yollarimız 💕💞💕💞

• Like
Tepkiler: Ece
ALLAH SİZİ NAPSIN EMİİ :))) OKURKEN KEYİF ALDIGIM RÖPORTAJLARDAN BİRİ DAHA EMEGİNİZE SAGLIK DEGİŞİM İYİDİR ASLINDA SENİ SEN OLMAKTAN ALMAZ BENCE Kİ DEGİŞİYORUZDA ÇOCUKLUK ERGENLİK GENÇ ÇAGI ÖRNEKLEME SUNDUM AMA GÜZELDİ YAA EMEKLERİNİZE SAGLLIK

Users who are viewing this konu

Radyo TrendFm Dinle

mIRCForum.Org.TR