Trendsohbet Adminlerinden FeraySu bizlerle ..:)

Ece

Merhabalar,
Bugün trendsohbet.com ailesinin sevilen adminlerinden,dünya tatlısı,güzel yürekli,sihirli elleri olan (ben hep öyle ifade ederim. :) ) AsK kuşunun annesi,(Muhabbet kuşu) AŞK'ın cıvıltılarını hatta kelimelerini bizden eksik etmeyen, canımız FeraySu...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:
Sevgili Ece mm
Merhabalar,
Bugün trendsohbet.com ailesinin sevilen adminlerinden,dünya tatlısı,güzel yürekli,sihirli elleri olan (ben hep öyle ifade ederim. :) ) AsK kuşunun annesi,(Muhabbet kuşu) AŞK'ın cıvıltılarını hatta...

• Like
Tepkiler: Ece
@Ece emegine saglık yeniden keyifli bi söyleşi olmuş @FeraySu seninde emegine yüregine saglık okurken çok keyifliydi işkolik hee su siparişleri bitsin artıkk :D başarılarınızın devamını dilerim

Merhabalar,
Bugün trendsohbet.com ailesinin sevilen adminlerinden,dünya tatlısı,güzel yürekli,sihirli elleri olan (ben hep öyle ifade ederim. :) ) AsK kuşunun annesi,(Muhabbet kuşu) AŞK'ın cıvıltılarını hatta kelimelerini...

Ece ^ Feraysu içten hoş ve sohbet tadında söyleşi olmuş emeğinize sağlık

Merhabalar,
Bugün trendsohbet.com ailesinin sevilen adminlerinden,dünya tatlısı,güzel yürekli,sihirli elleri olan (ben hep öyle ifade ederim. :) ) AsK kuşunun annesi,(Muhabbet kuşu) AŞK'ın cıvıltılarını hatta kelimelerini...

• Like
Tepkiler: Ece

Users who are viewing this konu

Radyo TrendFm Dinle

mIRCForum.Org.TR

Üst Alt