Kendimle Röportajım... TRENDSOHBET.COM:)

öncelikle @Ece emegine saglık hepsini tek tek okudum sorularr tam senlikk cvblar zaten sende saklı kalanlardı sorularda emegi geçenlerede emeginize saglık okurken keyif aldım
 
Merhabalar,
Trendsohbet.com olarak bu hafta sizin için kendimle röportaj yaptım.:)) Soruları Trendsohbet.com yönetim ekibi sordu ve tüm samimiyetimle cevapladım..

Keyifle okumanız dileğiyle..

AutoMatiC (Sunucu Sahibi)
Ece merhaba öncelikle TrendSohbet.Com katmış olduğun emeklerin icin en basta olduğu gibi şimdi ve şimdiden sonrası için teşekkür ederim..
Benim sorum şu şekilde; Eğer TrendSohbet.Com Sana ait olsaydı nelerin olmasını isterdin ilave olarak ?

ECE (Forum Yetkilisi)
Güzel sözlerin ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim.
Trendsohbet.com bana ait olsa şimdiki ekibi AutoMatiC komutasında, ReiseLLa önderliğinde deL güvenliğinde,N3FR3T root adminliğinde radyotrendfm.com kalitesi ile yayın ve yayıncıları ile koruyarak devam ederdim. Bunun üstüne ilave ne olurdu belki beraber Mars 'a falan giderdik yani :dd

ReiseLLa (Sunucu Genel Sorumlusu)
Sevgili Ececiğim öncelikle bu ailede bizimle birlikte olduğun için emeklerine çok teşekkür ederim. Trendsohbet.com senin için neyi ifade ediyor ? Trendsohbet.com anlamlandirmak istesen nasıl bir tanım yapardın? Sevgili Ececiğim seninde verdiğin emeklerle bir çok yol kat ettik Trendsohbet.com ın şu an ki durumu ile ilerde görmek istediğin Trendsohbet.com değerlendirir misin.?


ECE
Canım ReisELLa mm çok teşekkür ederim.
Trendsohbet.com benim için hani bir yere bir işe başlayınca önce nedenler, sonra acabalar, sonra keşkeleri düşünürüz ya en son iyi ki dersin iyi ki dediğim yer :))
Trendsohbet.com nasıl anlamlandırırım; öyle çok yorgun olduğumuzda dinlenme alanı,çok çoşkulu olduğumuzda enerjimizi atmak için bi alan üzüntülerimizi paylaştıkça azalan kısaca hayata dair herşeyi paylaştığımız bir alan :))


Trendsohbet.com şuanki durumu bence oldukça iyi ben daha önce 2 ayrı sunucu da bulundum. Gerek ortamları gerekse yönetim şekilleri vasattı trendsohbet.com seviyeli bir ortam sohbetlerimiz kaliteli,yayınlarımız profesyonelce okeyimiz oynamaya değer ve iddialı, forum sitemiz her düşünceye açık bir alan bunun ilerisi bence yok ama tabiki gelişen dijital ortamlarla ve şartlar da değiştikce bizde yeniliklerle yolumuzda en iyilerden olmaya devam edeceğiz :)


DeL (Güvenlik Sorumlusu)
Trendsohbet.com oldukça yenisin.İlk zamanlarda kısa öz ve net cevaplar ve bilgiler veren bir sohbet katılımın oluyordu.Bir anda Www.TrendSohbet.Com Www.101okey.Com'a verdiğin emekler dikkat çekmeye başladı.(Emeklerin içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.) www.mircforum.org.tr üyeliğini yaptırdıktan sonra içinden bir forum canavarı çıktı.Bundan önce hiç böyle bir forumda görev aldınmı?Aldıysan nekadar süre ve ne görevlerde?Almadıysan MircForum.Org.TR başta olmak üzere tüm forumlara bukadar çabuk adapte olup kısa sürede aktif şekilde güzel işler yapmanın,bu başarının sırrı yada sırları nelerdir.?

ECE
Öncelikle benim ilk trendsohbet.com gelişimden bugüne kadar geçen sürede ki en iyi analiz bu sanırım bire bir olmuş :)) Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.
ilk forum üyeliğim mircforum.org.tr oldu sonra yazmayı sevdiğim için devamı geldi :)
Çabuk adapte olmamın sebebi mesleğim açıkcası,insan ilişkileri,duygular,düşünceler insanı tanımlayan şeyler bana hep cazip geldi bu hayatta :))
Başarılar da başta deL senin desteğin için (Bitmeyen sorularıma sabırla cevap verdin.) bende sana çok teşekkür ederim, AutoMatiC hep destek oldu hatta Zaman zaman forum senin Ece ne istersen yazarsın dedi :)) ve N3FR3T tabi sağolsun hep destekledi,sen bu ceneyle herşeyi yaparsın dedi :)) Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.


N3FR3T (Root Admin,CS Yetkilisi)
Mesleğinizin getirdikleri nelerdir.? Hem reel hayat hemde sanal ortamlarda almış olduğunuz sorumluluklar seni ne kadar mümkün kılıyor ve zorlukları nelerdir ?

ECE
İnsan kaynaklarında görevliyim ben getirisi çok insanla tanışmak ve artık mimiklerden bile insanları anlamak :)))
Real yada sanal sorumlulukların üstesinden gelmek için elimden geleni yapıyorum tabi ki bazen tıkanıyor insan o zamanlarda belli nefes alma köşelerime geçip müzik dinliyorum 10 15 dk sonrası çözümlerle geliyor :))


MEHMET (Admin)
Ece ne olursa sinirlenir.?

ECE
Beni en çok sinirlendiren şey yapmadığım bir şeyi yaptığımın iddia edilmesi onu kanıtlayana kadar kimseye nefes aldırmam:)) ve hepimizin içinde var olan canavar bende o zaman gün yüzüne çıkıyor :))

AsiCe (Admin)
Zaman kavramı sende ne ifade ediyor.?
Anı yaşamak mı yoksa plan yaparak yaşamak mı?
Tarihe yolculuk yapma imkanı olsaydı hangi zamana ve kimin tarihine gitmek isterdin?


ECE
Zaman kavramı sen de kalıcı hiç bir sorunun olmadığını ifade ediyor, zaman ilerledikçe bir şekilde sorunlar da sıkıntılarda hatta mutluluklarda akıp gidiyor..
Tarihte yolculuk yapma şansım olsa kesinlikle MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 'ün yaşadığı tarihe gitmek isterdim ve imkanım olsa tanışıp ona olan hayranlığımı anlatmak isterdim.


FeraySu (Admin)
Sevgili Ece dijital platformda ki başarınızın nedeni nedir?

ECE
FeraySu mm aslında forumlarla yeni tanışıyorum ve içeriklerine bakınca kendi mesleğimin yazılı hali bence,kendi mesleğimi de severek yaptığım için platformlarda iyi gidiyor işler sanırım :))

Kinq (Admin)
Trendsohbette.com arkadaşlık ilişkileri sana göre nasıldır. Trendsohbette en iyi anlaştığın arkadaşını bizimle paylaşırmısın?

ECE
Trendsohbet.com de arkadaş ilişkileri oldukça samimi ve gerçektir mesela gün içinde yaşadığımız tüm sıkıntı ve mutlulukları bazen ailemizden önce birbirimizle paylaşıyoruz ve aldığımı tepkilerle gülüyoruz yada üzülüyoruz :))
Herkesle olmasa da :))) birçoğu ile iyi anlaştığımı söyleyebilirim :))

Sevqi ( Kanal Founderi)
Kendinde en sevmediğin ve sevdiğin özelliğin nedir?

ECE
Kendimde sevmediğim özelliğim aceleci olmam bir konuyu arafta bırakmayı sevmiyorum ya olur ya olmaz net olmalı..

Kendimde sevdiğim özelliğim de konu ne olursa olsun birine yardım etmek günün sonunda düşününce bu beni çok mutlu ediyor hani günün analizini yaparız ya gün sonunda o bende düşününce güzel bir tebessüme dönüşüyor :))


aSi (Admin)
Bir film yapmaya karar versen adı ve konusu ne olurdu?

ECE
Filmin konusu; Hayatta beni en çok etkileyen şey çocuklar bana hep masumiyet ve saflığı anlatırlar,onlarla ilgili bir film yapmak isterdim..Şu hayatta kendimi en çaresiz hissettiğim konulardan biri çocuklara yapılan zulümler kötülükler o kadar savunmasızlar ki ...
Filmin adı ; Hepimiz Çocuktur.:))

FerDa(Admin)
Kendini bir sarki ile anlatmak isteseydin bu hangi şarkı olurdu seni en iyi ifade eden şarkı hangisidir?

ECE
Müzik hayatımın her alanında olmazsa olmazım diyebilirim yani bir anda size atmasyon bir şarkıyla sesleniş yapabilirim :)) 1 şarkı seçmek çok zor ama Cem Adrian tüm şarkıları diyebilirim :))


KartaL(Admin)
Hayat felsefen nedir? Geleceğe dair hayat ne verdi neler aldi kisaca bahsedermisin?

ECE
Hayatım şu yaşıma kadar öyle çok sıkıntılı değildi güzel, eğlenceli,pozitif bir süreç oldu ama tabi bundan sonrası nasıl olur bilemiyorum.:) Hayat Felsefeme gelince hayat felsefik bir fikirle yaşanacak bir ortam değil bence çünkü fikirle yaşamak ve o fikiri yerine getirememek sonradan üzücü olabilir ondan dolayı felsefesiz bir yaşam tarzına sahibim :))
Ama illa bir felsefem olacaksa bu Gülümse olurdu:)


Aylin(Admin)
Hayatını bir film olarak çekmeyi düşünsen müziklerden hangilerini seçerdin?

ECE
Aklıma ilk geleni yazıyorum.Uzun İnce bir yoldayım:)))))

Ama düşünce en çok beni anlatan hatta ailemi anlatan Ahmet Şafak-YalnızKurt ve Ay yıldızlı kolye :)

ALpaSLaN (Admin)
Radyotrendfm.com seni en çok etkileyen durum ne oldu acaba? Kisaca bahsedebilir misin.?

ECE
radyotrendfm.com bence en etkileyici durum vefa bazen yönetim bazen sop op bazen user dostlarımıza yaptığımız süpriz yayınlar :))
Aslında tüm yayıncıları 1 2 kelime ile analizleyebilirim;
AutoMatiC ; Bir şarkıda oynatır 2.de ağlatabilir. :))
ALpaSLaN; Duygu yüklü şiirleri ve şarkıları olur:)
N3FR3T ;Tarif edilemez kahkaları ve 90' s :)))
FarAway; Kendine has özgün yayınları,editleri :))
ReiseLLa ; Saklıkent :))) şarkılar,kalbe işleyen şiirler :)
Asice; Şiirler,anonslar :)
Tahta; Canlı performanslar :)
Ates; Kendine öz hikayeler :))
Kartal; Türkülerimiz :))
FerDa; Damar yayınları ve Cem adrian :))
Zıpır; Doğallıkla yapılan yayınlar :))
King; Hala yayın alamadı hep çok yoğun :))
DeL; Yayıncı değilim ben diyip hepimizi darmadağın eden :)


FarAway (Admin)
Trendsohbet.com ile tanışma hikayen, geçen bu zaman zarfında izlenimlerinden yola çıkarak trendsohbet.com olarak bize bizim hakkımızda ve tüm genellemelerden izole olarak tamamen şahsi düşünce ve hissiyatına nazaran İyiki diyebileceğin değer hakkında bizlere neler söyleyebilirsin?

ECE
Trendsohbet.com arama motorundan tesadüfen yazıp geldim,sadece 1 2 oyun kanalında oyun oynayıp çıktım bir süre ama sunucuya gel geldiğimde harika bir hoşgeldin karşılaması vardı,oldukça samimi oluşu ben de etki bıraktı ve sonra sohbete adapte oldum.
İyi ki diyebileceğim ortamın ve kişilerin şeffaflığı tamamen ve aile ortamını yansıtması..

Bu güzel söyleşi/röportaj için katılım sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.Samimiyetle ve özenle sorulan tüm sorular çok kıymetliydi..:)
Okuyan herkesi bu güzel aile de keyifle misafir etmek isteriz.:)

Herkese sevgi ve teşekkürlerimle..:)


| .ılı.ıl.ı | Winamp Linkimiz: http://radyo.trendsohbet.com:9338/listen.pls
| .ılı.ıl.ı | Web Sitemiz: https://www.trendsohbet.com/
| .ılı.ıl.ı | Radyo Sitemiz: https://www.radyotrendfm.com/
Emeğinize sağlık güzel bı söyleyiş olmuş ayrıca Ece senin betimlemelerin çok yerinde olmuş şahsen:)
 
Hiç üşenmeden katılimları tek tek okudum soru ve cevaplar akıcı olmuş emegine sağlık
Trendsohbet ailesi tebrikler
 
  • Like
Tepkiler: Ece

KuzenKit

Yönetici
Merhabalar,
Trendsohbet.com olarak bu hafta sizin için kendimle röportaj yaptım.:)) Soruları Trendsohbet.com yönetim ekibi sordu ve tüm samimiyetimle cevapladım..

Keyifle okumanız dileğiyle..

AutoMatiC (Sunucu Sahibi)
Ece merhaba öncelikle TrendSohbet.Com katmış olduğun emeklerin icin en basta olduğu gibi şimdi ve şimdiden sonrası için teşekkür ederim..
Benim sorum şu şekilde; Eğer TrendSohbet.Com Sana ait olsaydı nelerin olmasını isterdin ilave olarak ?

ECE (Forum Yetkilisi)
Güzel sözlerin ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim.
Trendsohbet.com bana ait olsa şimdiki ekibi AutoMatiC komutasında, ReiseLLa önderliğinde deL güvenliğinde,N3FR3T root adminliğinde radyotrendfm.com kalitesi ile yayın ve yayıncıları ile koruyarak devam ederdim. Bunun üstüne ilave ne olurdu belki beraber Mars 'a falan giderdik yani :dd

ReiseLLa (Sunucu Genel Sorumlusu)
Sevgili Ececiğim öncelikle bu ailede bizimle birlikte olduğun için emeklerine çok teşekkür ederim. Trendsohbet.com senin için neyi ifade ediyor ? Trendsohbet.com anlamlandirmak istesen nasıl bir tanım yapardın? Sevgili Ececiğim seninde verdiğin emeklerle bir çok yol kat ettik Trendsohbet.com ın şu an ki durumu ile ilerde görmek istediğin Trendsohbet.com değerlendirir misin.?


ECE
Canım ReisELLa mm çok teşekkür ederim.
Trendsohbet.com benim için hani bir yere bir işe başlayınca önce nedenler, sonra acabalar, sonra keşkeleri düşünürüz ya en son iyi ki dersin iyi ki dediğim yer :))
Trendsohbet.com nasıl anlamlandırırım; öyle çok yorgun olduğumuzda dinlenme alanı,çok çoşkulu olduğumuzda enerjimizi atmak için bi alan üzüntülerimizi paylaştıkça azalan kısaca hayata dair herşeyi paylaştığımız bir alan :))


Trendsohbet.com şuanki durumu bence oldukça iyi ben daha önce 2 ayrı sunucu da bulundum. Gerek ortamları gerekse yönetim şekilleri vasattı trendsohbet.com seviyeli bir ortam sohbetlerimiz kaliteli,yayınlarımız profesyonelce okeyimiz oynamaya değer ve iddialı, forum sitemiz her düşünceye açık bir alan bunun ilerisi bence yok ama tabiki gelişen dijital ortamlarla ve şartlar da değiştikce bizde yeniliklerle yolumuzda en iyilerden olmaya devam edeceğiz :)


DeL (Güvenlik Sorumlusu)
Trendsohbet.com oldukça yenisin.İlk zamanlarda kısa öz ve net cevaplar ve bilgiler veren bir sohbet katılımın oluyordu.Bir anda Www.TrendSohbet.Com Www.101okey.Com'a verdiğin emekler dikkat çekmeye başladı.(Emeklerin içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.) www.mircforum.org.tr üyeliğini yaptırdıktan sonra içinden bir forum canavarı çıktı.Bundan önce hiç böyle bir forumda görev aldınmı?Aldıysan nekadar süre ve ne görevlerde?Almadıysan MircForum.Org.TR başta olmak üzere tüm forumlara bukadar çabuk adapte olup kısa sürede aktif şekilde güzel işler yapmanın,bu başarının sırrı yada sırları nelerdir.?

ECE
Öncelikle benim ilk trendsohbet.com gelişimden bugüne kadar geçen sürede ki en iyi analiz bu sanırım bire bir olmuş :)) Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.
ilk forum üyeliğim mircforum.org.tr oldu sonra yazmayı sevdiğim için devamı geldi :)
Çabuk adapte olmamın sebebi mesleğim açıkcası,insan ilişkileri,duygular,düşünceler insanı tanımlayan şeyler bana hep cazip geldi bu hayatta :))
Başarılar da başta deL senin desteğin için (Bitmeyen sorularıma sabırla cevap verdin.) bende sana çok teşekkür ederim, AutoMatiC hep destek oldu hatta Zaman zaman forum senin Ece ne istersen yazarsın dedi :)) ve N3FR3T tabi sağolsun hep destekledi,sen bu ceneyle herşeyi yaparsın dedi :)) Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.


N3FR3T (Root Admin,CS Yetkilisi)
Mesleğinizin getirdikleri nelerdir.? Hem reel hayat hemde sanal ortamlarda almış olduğunuz sorumluluklar seni ne kadar mümkün kılıyor ve zorlukları nelerdir ?

ECE
İnsan kaynaklarında görevliyim ben getirisi çok insanla tanışmak ve artık mimiklerden bile insanları anlamak :)))
Real yada sanal sorumlulukların üstesinden gelmek için elimden geleni yapıyorum tabi ki bazen tıkanıyor insan o zamanlarda belli nefes alma köşelerime geçip müzik dinliyorum 10 15 dk sonrası çözümlerle geliyor :))


MEHMET (Admin)
Ece ne olursa sinirlenir.?

ECE
Beni en çok sinirlendiren şey yapmadığım bir şeyi yaptığımın iddia edilmesi onu kanıtlayana kadar kimseye nefes aldırmam:)) ve hepimizin içinde var olan canavar bende o zaman gün yüzüne çıkıyor :))

AsiCe (Admin)
Zaman kavramı sende ne ifade ediyor.?
Anı yaşamak mı yoksa plan yaparak yaşamak mı?
Tarihe yolculuk yapma imkanı olsaydı hangi zamana ve kimin tarihine gitmek isterdin?


ECE
Zaman kavramı sen de kalıcı hiç bir sorunun olmadığını ifade ediyor, zaman ilerledikçe bir şekilde sorunlar da sıkıntılarda hatta mutluluklarda akıp gidiyor..
Tarihte yolculuk yapma şansım olsa kesinlikle MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 'ün yaşadığı tarihe gitmek isterdim ve imkanım olsa tanışıp ona olan hayranlığımı anlatmak isterdim.


FeraySu (Admin)
Sevgili Ece dijital platformda ki başarınızın nedeni nedir?

ECE
FeraySu mm aslında forumlarla yeni tanışıyorum ve içeriklerine bakınca kendi mesleğimin yazılı hali bence,kendi mesleğimi de severek yaptığım için platformlarda iyi gidiyor işler sanırım :))

Kinq (Admin)
Trendsohbette.com arkadaşlık ilişkileri sana göre nasıldır. Trendsohbette en iyi anlaştığın arkadaşını bizimle paylaşırmısın?

ECE
Trendsohbet.com de arkadaş ilişkileri oldukça samimi ve gerçektir mesela gün içinde yaşadığımız tüm sıkıntı ve mutlulukları bazen ailemizden önce birbirimizle paylaşıyoruz ve aldığımı tepkilerle gülüyoruz yada üzülüyoruz :))
Herkesle olmasa da :))) birçoğu ile iyi anlaştığımı söyleyebilirim :))

Sevqi ( Kanal Founderi)
Kendinde en sevmediğin ve sevdiğin özelliğin nedir?

ECE
Kendimde sevmediğim özelliğim aceleci olmam bir konuyu arafta bırakmayı sevmiyorum ya olur ya olmaz net olmalı..

Kendimde sevdiğim özelliğim de konu ne olursa olsun birine yardım etmek günün sonunda düşününce bu beni çok mutlu ediyor hani günün analizini yaparız ya gün sonunda o bende düşününce güzel bir tebessüme dönüşüyor :))


aSi (Admin)
Bir film yapmaya karar versen adı ve konusu ne olurdu?

ECE
Filmin konusu; Hayatta beni en çok etkileyen şey çocuklar bana hep masumiyet ve saflığı anlatırlar,onlarla ilgili bir film yapmak isterdim..Şu hayatta kendimi en çaresiz hissettiğim konulardan biri çocuklara yapılan zulümler kötülükler o kadar savunmasızlar ki ...
Filmin adı ; Hepimiz Çocuktur.:))

FerDa(Admin)
Kendini bir sarki ile anlatmak isteseydin bu hangi şarkı olurdu seni en iyi ifade eden şarkı hangisidir?

ECE
Müzik hayatımın her alanında olmazsa olmazım diyebilirim yani bir anda size atmasyon bir şarkıyla sesleniş yapabilirim :)) 1 şarkı seçmek çok zor ama Cem Adrian tüm şarkıları diyebilirim :))


KartaL(Admin)
Hayat felsefen nedir? Geleceğe dair hayat ne verdi neler aldi kisaca bahsedermisin?

ECE
Hayatım şu yaşıma kadar öyle çok sıkıntılı değildi güzel, eğlenceli,pozitif bir süreç oldu ama tabi bundan sonrası nasıl olur bilemiyorum.:) Hayat Felsefeme gelince hayat felsefik bir fikirle yaşanacak bir ortam değil bence çünkü fikirle yaşamak ve o fikiri yerine getirememek sonradan üzücü olabilir ondan dolayı felsefesiz bir yaşam tarzına sahibim :))
Ama illa bir felsefem olacaksa bu Gülümse olurdu:)


Aylin(Admin)
Hayatını bir film olarak çekmeyi düşünsen müziklerden hangilerini seçerdin?

ECE
Aklıma ilk geleni yazıyorum.Uzun İnce bir yoldayım:)))))

Ama düşünce en çok beni anlatan hatta ailemi anlatan Ahmet Şafak-YalnızKurt ve Ay yıldızlı kolye :)

ALpaSLaN (Admin)
Radyotrendfm.com seni en çok etkileyen durum ne oldu acaba? Kisaca bahsedebilir misin.?

ECE
radyotrendfm.com bence en etkileyici durum vefa bazen yönetim bazen sop op bazen user dostlarımıza yaptığımız süpriz yayınlar :))
Aslında tüm yayıncıları 1 2 kelime ile analizleyebilirim;
AutoMatiC ; Bir şarkıda oynatır 2.de ağlatabilir. :))
ALpaSLaN; Duygu yüklü şiirleri ve şarkıları olur:)
N3FR3T ;Tarif edilemez kahkaları ve 90' s :)))
FarAway; Kendine has özgün yayınları,editleri :))
ReiseLLa ; Saklıkent :))) şarkılar,kalbe işleyen şiirler :)
Asice; Şiirler,anonslar :)
Tahta; Canlı performanslar :)
Ates; Kendine öz hikayeler :))
Kartal; Türkülerimiz :))
FerDa; Damar yayınları ve Cem adrian :))
Zıpır; Doğallıkla yapılan yayınlar :))
King; Hala yayın alamadı hep çok yoğun :))
DeL; Yayıncı değilim ben diyip hepimizi darmadağın eden :)


FarAway (Admin)
Trendsohbet.com ile tanışma hikayen, geçen bu zaman zarfında izlenimlerinden yola çıkarak trendsohbet.com olarak bize bizim hakkımızda ve tüm genellemelerden izole olarak tamamen şahsi düşünce ve hissiyatına nazaran İyiki diyebileceğin değer hakkında bizlere neler söyleyebilirsin?

ECE
Trendsohbet.com arama motorundan tesadüfen yazıp geldim,sadece 1 2 oyun kanalında oyun oynayıp çıktım bir süre ama sunucuya gel geldiğimde harika bir hoşgeldin karşılaması vardı,oldukça samimi oluşu ben de etki bıraktı ve sonra sohbete adapte oldum.
İyi ki diyebileceğim ortamın ve kişilerin şeffaflığı tamamen ve aile ortamını yansıtması..

Bu güzel söyleşi/röportaj için katılım sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.Samimiyetle ve özenle sorulan tüm sorular çok kıymetliydi..:)
Okuyan herkesi bu güzel aile de keyifle misafir etmek isteriz.:)

Herkese sevgi ve teşekkürlerimle..:)


| .ılı.ıl.ı | Winamp Linkimiz: http://radyo.trendsohbet.com:9338/listen.pls
| .ılı.ıl.ı | Web Sitemiz: https://www.trendsohbet.com/
| .ılı.ıl.ı | Radyo Sitemiz: https://www.radyotrendfm.com/
Emeğinize, yüreğinize sağlık.
Keyifle okudum.
 
  • Like
Tepkiler: Ece

Users who are viewing this konu

Radyo TrendFm Dinle

mIRCForum.Org.TR

Üst