TrendSensin.com.tr Kullanıcı Yorumları..

Merhabalar,

TrendSensin.com.tr youtube videolarındaki müzik, şarkı ve diğer sesleri bilgisayarınıza indirmenizi ve onları mp3 dosyası olarak kaydetmenizi sağlayan bir programdır,bu programın kullanımıda oldukça basittir.

Yapmanız gereken işlem...
Please login to view full content. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
Merhabalar,

TrendSensin.com.tr youtube videolarındaki müzik, şarkı ve diğer sesleri bilgisayarınıza indirmenizi ve onları mp3 dosyası olarak kaydetmenizi sağlayan bir programdır,bu programın kullanımıda oldukça basittir.

Yapmanız gereken işlem; hangi video veya görüntüyü dönüştürmek istiyorsanız o videonun linkini programa giriyorsunuz. Hangi kalitede kayıt yapacağınızı seçtikten sonra Download & Convert tuşuna basmanız yeterli Gerisini program sizin için hallediyor.

TRENDSENSİN.COM.TR Özellikleri
☆ Ücretsiz,
Sade ve şık bir tasarım,
☆ Kullanım dostu arayüz,
☆ Yerli ve yabancı şarkı arama, indirme imkanı,
☆ Hızlı ve pratik bir mp3 indirme aracı,
☆ Lisans gerektirmez,

TrendSensin.com.tr kullanan Trendsohbet.com üyelerine görüşlerini sorduk;

AutoMatiC-©Sunucu Sahibi (Owner)

Daha önceleri kendi adıma farklı sitelerden indirme islemi yapıyordum. Ancak bazı sıtelerde erotık reklamlar veya baska sıtelere yonlendırmelerden cok sıkıldım. Madem bole bır sıteye ıhtıyacımız oluyor neden kendımıze ve bu konuda benım gıbı sorun yasayan ınsanlara kolaylık saglamak adına kurduk ve gayette memnun kaldım. Hem hızlı olarak ındırım yapıyor hemde reklamsız.. Ozellıkle Dj arkadaslar istek parcaları calacakları zaman hızlı bır sekılde ındırıp kullanabılecek sekılde tasarlanmıstır.

N3FR3T- ©Chanserv Lideri

Bir dj'in en büyük sıkıntısı arşivinde olmayan parçaları indirmek yarım bozuk çıkan parcalarla dinleyici memnun degilken kendimi burda buldum ve sorunsuz parça indiriyorum başka site yonlendirmesi yok çok kolay hemde hızlı daha ne olsun.

Sevqi_-©Sohbet Kanalı Founderi

Müzik dinlemeyi çok seven biri olarak severek kullaniyorum sadece djlerin değil herkesin kolaylıkla kullanacağı seveceği en iyi program..

Narya - ©NickServ Yetkilisi

Hemen hemen herkes müzik dinlemeyi çok sever ve bende müzik dinlemeyi çok seven biri olarak bu uygulamayı kullanıyorum eğer sizde şarkılarınızı sorunsuz bir şekilde indirip dinlemek istiyorsanız tabiki trendsensin.com.tr

Mehmet-©IRCOperator

Müzik ruhun gıdasıdır ruhunuzu aç bırakmak istemiyorsanız dinlemek istediğiniz şarkıları trendsensin.com.tr indirip keyifle dinleyin. :))

Doğukan -© Radyotrendfm.com Yetkilisi

Ben bir sefer en çok sevdiğim şarkıyı dönüştürdüm ben şarkıları internetten indirdiğim için fazla youtube den dönüşüm yapmadığım için fazla kullanamıyorum bulamadığım şarkı olursa kullanacağım tşkler

Aylin -©Trendokey.com.tr Yetkilisi

Müzik bir çok insanın vazgeçilmezi,Ruh haline müzik seçiminde oldukça etkili.Hareketli daha ağır müzikler dinleyerek insanlar ruh hallerini belli edebiliyor.Ancak müzik dinlerken ruhumuz ve bedenimizde dinleniyor.Beden ve ruh sağlığı müzik dinlemeyi olumlu yönde etkiliyor.Bu yüzden istediğiniz şarkıyı TrendSensin.com.tr sorunsuz bir şekilde indirip dinleyebilirsiniz.

The - ©NickServ Lideri

Trendine trendine bandım of anam nasıl yandım yandıkça indirip keyfime baktım TrendSensin.com.tr :)

Ece - ©Forum Yetkilisi

Ruhun gıdası olarak ifade edilen müzikler, insanları hem rahatlatıyor hem de keyifli dakikalar sunuyor. Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında yapılan konserler ile müzik sektörü de popülerliğini kaybetmezken, benim gibi yayıncılık yapan için vazgeçilmez bir seçenek TrendSensin.com.tr

Müzik tutkunu olan insanlar için geliştirilen ve internet üzerinden ücretsiz olarak mp3 dosyası indirmeye fırsat veren TrendSensin.com.tr yepyeni kullanıcılara ulaşmaya devam ediyor. Tamamen ücretsiz olarak Windows platformunda lansmana çıkan mp3 indirme programı, basit ve sade yapısı ile kullanıcılardan da tam puan aldı. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan mp3 müzik indir, hızlı ve pratik bir şekilde aradığınız şarkıları buluyor ve anında Youtube mp3 dönüştürücü, şarkı indirme denince akıllara gelen ilk program TrendSensin.com.tr ücretsiz yapısı sayesinde günümüzdeki popülerliğini de korumaya devam ediyor.

FarAway - ©IRCOperator

Öncelikle yayıncı arkadaşların en büyük yardımcısı olan mp3 format çevirici online siteler. Fakat kullanılan siteler bir süre sonra deaktiv yada sorunlu hale gelmektedir,En büyük sorun ise olur olmaz reklamlar ve istemdışı linklerle mecburi yönlendirme yapmasıdır, ve yayıncı olarak oldukça yoğun kullandığımızdan dolayı, bu zaman zaman sinir bozucu olduğu düşüncesindeyim. TrendSensin.com.tr sayfamız gayet sade ve ergonomik arayüzü ile çok kolay stabil bi kullanım sağlamaktadır. Reklamsız,linksiz (ıbık-gıbıksız ), 😊 gayet sonuç odaklı ve faydalı bir sayfa olmuş. Ve günden güne büyüyen ,TrenSohbet ailemize de pek yakışmış. Emeği geçen arkadaşlarımızın ellerine sağlık ve teşekkürler. Hoş geldin Trendsensin.com.tr

Web Adreslerimiz;

» TrendSohbet.Com
» RadyoTrendFm.Com
» HazanSohbet.Com
» MynetSohbeti.Com
» Sohbet-Mynet.Com
» 101TrendOkey.Com

Mobil Sohbet, Mobil Chat
Trend Chat, Trend Sohbet, TrendFm, Radyo Trend, Mynet Sohbet, Mynet Chat, Geveze Sohbet, Geveze Chat

Mobil Uygulama Linkimiz;

[/QUOTE
Harika olmuş 💐

• Like
Tepkiler: Ece

Users who are viewing this konu

Radyo TrendFm Dinle

mIRCForum.Org.TR