Trendsohbet.com chanserv yetkilisi "MEHMET" ile röportajımız sizlerle..

Merhabalar,

Trendsohbet.com ailesinin ChanServ görevli admini Mehmet ile röportajımızı keyifle sunarım.

#ECE#
Bize kendinden bahsedermisin?

MEHMET
Diyarbakırlıyım,çocukluktan başlayan bir çalışma hayatım oldu.Esnaf'dan ürün alıp satma işleri yaptım.Abimin yanında mobilya işleri yaptım.
Eğitim olarak,Elektrik teknikeri mezunuyum,şuan uzaktan eğitimle Tıbbi sekreterlik okuyorum,bittiğinde inşallah sağlık sektöründe çalışmayı planlıyorum.

# ECE #
Ne zamandır İRC ortamındasın?

■ MEHMET ■
Pandemi zamanlarında yada biraz öncesinde başladım.İlk kullandığım nick "Delealiy"idi.Futbolu ve o futbolcuyu sevdiğim için bu nicki almıştım.Daha sonra kendi ismimi kullanmak istedim ve "Mehmet" nickini kullanmaya başladım.

# ECE #
Hayattan beklentilerin ve hedeflerin nelerdir?

■ MEHMET ■
Bekletim ve hedefim eğitimimi tamamlayıp sağlık sektöründe tıbbi sekreter olarak çalışmaya başlamak.Hastane ortamını çok seviyorum.

# ECE #
Trendsohbet.com ile nasıl ve ne zaman tanıştın?

■ MEHMET ■
Trendsohbet.com başlama hikayem; ReisELLa kardeşimle ile başka bir yerdeydik, anlaşmazlıklar oldu yollarını ayırdılar.ReisELLa Trendsohbet.com geçince bende onla beraber buraya geldim. ReisELLa için şöyle bir parantez açmak istiyorum; ister dostu ol,ister onla kavgalı ol,seni hep dinler ve sözlerini kulak ardı etmez.ReisELLa kardeşimin bu yönünü çok seviyorum,kardeşime burdan selamlar,işi gücü rastgelsin inşallah.

# ECE #
Seni anlatan en iyi cümle nedir?

■ MEHMET ■
Zor soru şöyle cevap verim "Birşeylerle uğraşmak"

# ECE #
Radyotrendsohbet.com'da severek dinlediğin yayıncılar kimler?

■ MEHMET ■
Yayıncı ismi vermek diğerlerine haksızlık olur düşünüyorum.Yayın tarzı olarak şunu söyleyebilirim; yayının başından sonuna tek bir tarza bağlı kalmayan,hareketli,enstrümanı iyi kullanılan şarkıları severim.

# ECE #
Hayatta başarılı olmanı hangi özelliğine bağlıyorsun?

■ MEHMET ■
Bu soruyu şöyle cevaplandırayım;
uğraşmak, emek vermek bunları yapınca başarılı olunur. Örnek vermek gerekirse; bir yemeği isteyerek yapmak var, bir de istemeden yapmak aradaki fark ortada yani..

# ECE #
Bu röportajı sen yapıyor olsan bana ne sormak isterdin?

■ MEHMET ■
Haksızlığa karşı ne yaparsın?
( Cevabım; Haksızlığın bana yada bulunduğum ortamda birine yapılması durumunda susmam sonuna kadar gider haklılığı ispat ederim.:) )

# ECE #
1 ila 10 arasında bir ölçekte ne kadar şanslı olduğunu düşünüyorsun?

■ MEHMET ■
Hahaha şans yönünden kötüyüm,bir kez bir maçta maç skoru oynamıştım,90. dakikanın sonrasına gelmişti bu olayın hatrına 1 ila 10 arasında 3 diyorum :)))

# ECE #
Birini yapmak istemediği bir şeyi yapması için nasıl ikna edersin?

■ MEHMET ■
Bu soruyu birini değiştirmek istermiydin olarak türetiyorum; kesinlikle hayır,her insanın kendine has özellikleri vardır onu değiştirmeye kalkarsan eğreti duracaktık.

# ECE #
Trendsohbet.com hakkında düşüncelerin nelerdir? Seni orda en çok etkileyen olay,kişi yada konu nedir?

■ MEHMET ■
Radyotrendfm.com'da başka kültürlerin şarkılarının çalınması beni çok etkilemişti,zaten farklı kültürlerle bir arada yaşamayı seviyorum.

# ECE #
Radyotrendfm.com'da Yayıncı olsaydın,çalacağın ilk 3 şarkıyı sıralarmısın?

■ MEHMET ■
Radyotrendfm.com'da yayıncılık yapmıştım,şuan yapmıyorum.ilk 4 şarkı sıralamam şöyle olurdu;
1) Ceza ~ Med-Cezir
2) Sıla Gençoğlu ~ Oluruna Bırak
3) Behet Ghol ~ Midam (söz veriyorum isimli farsça bir şarkı)

# ECE #
Türkiye'de bir ili gezip görmek istesen hangisi olurdu?

■ MEHMET ■
Ankara olurdu,Çocukken Ankara'ya gitmiştim.Bir arkadaşım Kızılay meydanının eskisi gibi olmadığını söylemişti,Kızılay meydanının son hali görmek için gitmek isterdim.

# ECE #
Sence normal ve uyumlu olmak mı daha iyi,yoksa orjinal ve asi biri olmak mı?

■ MEHMET ■
Kesinlikle Uyumlu olmak diyorum.

Çok keyifli ve samimi bir röportaj oldu, İçtenlikle bize kendini anlattığın ve seni tanımamıza fırsat verdiğin için ve röportaj teklifimi kabul ettiğin için çok teşekkür ederim Mehmet..

Winamp Linkimiz: http://radyo.trendsohbet.com:9338/listen.pls
Web Sitemiz:
https://www.trendsohbet.com/
Radyo Sitemiz: https://www.radyotrendfm.com/

Web Adreslerimiz;
» TrendSohbet.Com
» RadyoTrendFm.Com
» HazanSohbet.Com
» MynetSohbeti.Com
» Sohbet-Mynet.Com
» 101TrendOkey.Com

Mobil Sohbet, Mobil Chat
Trend Chat, Trend Sohbet, TrendFm, Radyo Trend, Mynet Sohbet, Mynet Chat, Geveze Sohbet, Geveze Chat

Mobil uygulama Linkimiz:
https://play.google.com/store/apps/d...ps&hl=en&gl=US

Sevgilerimizle,
@Ece teşekkürler Emeğine sağlık, başarıların devamını dilerim.

• Like
Tepkiler: Ece

Users who are viewing this konu

Radyo TrendFm Dinle

mIRCForum.Org.TR